Didgeridoo, výroba, prodej, výuka, koncerty.
Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na FACEBOOKU Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na FACEBOOKU

Naposledy prohlížené

Nejoblíbenější

CZECH DIDGERIDOO & DRUMS - výroba, prodej, výuka, koncerty.

Odkazy

Spřátelené weby a zajímavé odkazy s doporučením CZECH DIDGERIDOOO & DRUMS:
 
www.dufekinstruments.cz Prezentační stránky výrobce netradičních hudebních nástrojů Tomáše Dufka působícím též na tomto webu v týmu CDD.  
www.alfa-agency.cz Studium a práce v zahraničí - především v Austrálii, zajištění jazykových nebo zájmových kurzů na odborných školách a univerzitách, vyřízení víza a všeho potřebného kolem, pořádatelé festivalu Australské dny (Brno, Praha, Bratislava, Sydney).  
www.michalpetr.com Psychologické poradenství a terapie v podání dlouholetého přítele Michala Petra (Praha).  
www.malydrak.com Škola bojových umění a tradičních čínských cvičení. Přátelé z táborska Michal Roupec a Bára Janatová (Tábor).  
www.izotrade.cz Beskydští soukmenovci a přátelé. Zateplování a revitalizace objektů, renovace a nátěry fasád, rekonstrukce interiérů na klíč, dekorativní techniky a malby, on-line cenové kalkulace (Frenštát p/R.).  
www.udzoudyho.cz Místo k zastavení v centru Prahy, kamenný a internetový obchod, čajovna, virtuální galerie, přednášky, koncerty apod. (Praha).  
www.smeykal.com
Stránky českého profesionálního hráče a průkopníka hry na didgeridoo u nás Ondřeje Smeykala. Koncerty, vernisáže, workshopy, možnost zprostředkování originálního australského didgeridoo (Praha).  
www.wwg.cz

Galerie WORLD WEBPHOTO GALLERY, výstavy českých autorů v kamenných galeriích i na internetu, stálé expozice, výstavy přístupné pro imobilní občany. Galerii provozuje společnost HELLER.CZ s.r.o. v čele s charismatickým Jirkou Hellerem (Praha).  

 
www.martinperina.cz Scénická hudba k uměleckým projektům - divadlo, film apod. Vynikajívcí hráč na klarinet a saxofon, letitý kamarád olomoucký Martin Peřina (Olomouc).  
www.rybanaruby.net Alternativní klub, obchod s etnickým zbožím, čajovna, kulturně vzdělávací akce, koncerty apod. (Praha).  
www.volny.cz/djembe/ Masada Brno - africké bubny, djembe a jiné hudební nástroje, kurzy a koncerty (Brno, pobočky Praha, Ostrava, Jablonec n/Nis., Nitra).  
www.yedaki.com Zajímavé didgeridoo stránky Petra Králíka z Prahy, plno informací a odkazů pro nadšence do tohoto exotického hudebního nástroje (Praha).  
alda-man.web-stranky.cz Didgeridoo hráč Alda man, výuka, koncerty, psychedelic drone beat music (Hradec Králové).    
www.didgeridoo-art.cz Profesionální výrobce a hráč na didgeridoo Honza Vlach (Osek). Kdo uvažuje o koncertním didge-kousku, neváhejte se Honzovi ozvat.  
www.fujarka.cz Fujary, koncovky, píšťaly a didgeridoo z dílny šikovného Marka Gondy (Komňa, Bílé Karpaty).  
www.keramika-online.wz.cz Kameninové lampy, čajové servisy a originální keramické výrobky z dílny tvořivého Míry Musila.  
Hamaky a Tee-Pee Krásné přírodní hamaky a houpačky pro děti i dospělé, indiánské Tee-Pee a jiné výrobky. Pavel Suk, Javorník 93, 543 72 Rudník, 777 952 679, jasukuma@seznam.cz  
www.vrytmu.cz Stránky kamaráda výrobce, muzikanta a terapeuta Jarka Galáše, který věnuje pozornost zvuku jako akustickému aspektu při péči o zachování lidského zdraví. Jarek zve všechny příznivce léčivých harmonických tónů, zajímající se o sílu Zvuku a Vibrací a o možnosti jeho praktického využití v denním životě - bubnování, hra na didgeridoo, hra na přirozeně laděné hudební nástroje a muzikoterapie.  
www.theworld.cz Jirka Kolbaba - známý český cestovatel a fotograf (Brno).  
www.championship.cz Hudební promo agentura, Lukáš Rychtařík (Praha).  
www.kratochvile.com Kratochvíle - čajovna, kavárna, keramika, galerie, klub (Olomouc).  
www.olivy.org Nechte se vtáhnout do divadelního děje improvizační skupiny O.LI.V.Y. - Olomoucká LIga V Ymprovizaci a přijďte zafandit v non-sensovém souboji :) Zua Švierčková a její přátélé Vás přenesou daleko za hranice Vaší představivosti (Olomouc). Zua je navíc vynikající zpěvačka a flétnistka, se kterou jsem měl radost kytarově a hlasově vyvádět v kolomouckém projektu ČORP ala AbRaKaDaBra.   
www.ca-ima.cz Cestovní agentura IMA - Izabela Machútová (Olomouc).  
www.chataslovan.cz Chata Slovan na Tesáku v malebném prostředí Hostýnských Vrchů - ubytování, vynikající kuchyně, pobyty v přírodě, školení, rekreace (Tesák).  
www.obchod-izolace.cz
Zakázkový velkoobchod Empireo - podlahové izolace, dilatační pásy, termoizolační materiály apod. (Brno).  
www.moravskavyrobni.cz Moravská výrobní a.s. - stavební činnost, lité podlahy, regenerace panelových domů apod. (Olomouc).  
www.century21.cz Realitní kancelář Century 21 v celé ČR, realitní makléř, mimo jiné hráč na didgeridoo, Jaroslav Krátký (Olomouc).  
www.domovsrdce.cz Občanské sdružení pracující s dětmi a mládeží, pečující o ochranu přírody a životního prostředí a mnohé další aktivity. Multikulturní aktivista Miloš Křenek a tým (Rožnov pod Radhoštěm)  
www.hlasohled.cz Netradiční projekt Hlasohled aneb centrum pro práci s hlasem. Kouzelná zpěvačka a zakladatelka projektu Ridina Ahmedová (Praha).   
www.docuku.cz Folklorbeat z Valmezu - šestičlenná hudební formace v čele s Jurou Buksou, Luckou Redlovou a spol. (Valašské Meziříčí)  
www.alikvotnispektrum.cz Alikvotní sbor Spektrum s vynikajím sbormistrem Honzou Staňkem (Praha).  
www.velbloudi.cz Podívejte se na svět s nadhledem a přijměte pozvání na jihočeské putování s velbloudy (Tábor).  
www.konopnamast.cz Společnost Bayer & Romsy s.r.o. , která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem konopných přípravků (Olomouc).  
www.amigosmusic.cz Olomoucké seskupení AMIGOS - Jazz, samba, funk, bossa, soul, rythm´n´blues. Kytara + tenorsax + perkuse + hosté. Živě !!! (Olomouc).
 
www.sittar.eu Tým Sittar, který zřejmě znáte z festivalů a kulturních akcí všeho druhu, se vytvořil z přátelské spolupráce několika zanícených cestovatelů. Dovoz ručně vyráběných předmětů z Indonésie, Thajska, Nepálu a Indie (Olomouc).  
www.interpretation.cz Simultánní a konsekutivní tlumečení angličtina a francouzšita ve všech kombinacích (EN-CZ, FR-CZ, EN-FR). Tlumočení konferencí, seminářů, prezentací a obchodních jednání (Olomouc).   
www.ledovec.cz Terapeutické centrum Ledovec je nezisková organizace, která nabízí lidem s duševním onemocněním a/nebo mentálním handicapem z plzeňského regionu podporu při udržování a zlepšování kvality jejich života (Plzeň).  
www.navratkoncovky.cz Zakladatel a muzikální nadšenec Petr Broniš, občanské sdružení Návrat koncovky o.s., podporující zdravé muzicírování, harmonický rozvoj jedince a lidského společenství a návrat ke kořenům za pomocí využití přirozeně znějících a laděných hudebních nástrojů, tance a zpěvu (Praha).  
www.jonash.estranky.cz Muzikant, indián a pokojný bojovník Jonáš, projekt Musica Magna Vás provede světem hudebních vibrací. Programy pro školy, výuka hry na netradiční hudební nástroje, workshopy výroby bubnů, hudebně-taneční vystoupení s ohnivou show apod.  
www.malbalibor.cz Výtvarný mistr Libor Schubert, který Vám namaluje kvalitní obraz na plátno, papír, dřevo, plech nebo nástěnnou malbu. Nástěnnou malbu realizuje do klubů, restauračních zařízení, dětských pokojů, bytů, nemocnic či ordinací, hal, venkovních prostor atd. Pracuje s velmi kvalitními a barevně neměnnými barvami (Olomouc).  
http://milli-janatkova.webnode.cz Svérázně tvořivá a snící umělkyně z Mělníka, působící v Praze, která proplouvá světem hudby, výtvarna a tance. Projekty a vedení tvůrčích dílen, spolupráce s konzervatořemi, hudebníky všelijakých žánrů, umělci apod. (Praha).  
www.HandForHelp.cz Humanitární oganizace, která vznikla r.2000 jako iniciativa dobrovolných záchranářů. Jejich cílem je poskytovat pomoc postiženým občanům, vládním i nevládním organizacím při přírodních katastrofách a jiných mimořádných událostech (Liberec).   
www.svobodazvirat.cz Celostátní nezisková organizace podporující od r.1994 ochranu zvířat, sdružující osoby sympatizující s jejími cíli. Vychází z myšlenky, že každý život má svou neopakovatelnou hodnotu, která není závislá na momentálním hodnocení člověkem (Praha, Plzeň).  
www.fler.cz/Tea Šikovná umělkyně s přezdívkou Tea - originální tepané šperky z mědi, černého drátu, měděného plechu a dřeva (Ostrava).  
www.fler.cz/bedriska Bedřiška, kamarádka Evy z předcházejícícího odkazu, rovněž šikovná umělkyně vedoucí obchůdek s dřevěnými šperky (Kaňovice).  
www.tattoo-eklipse.unas.cz Tetovací a piercingové studio + e-shop temperamentních umělců z Děčína - Lenka z ČR, Eli ze Španělska a Diego z Columbie.    
www.chabica.cz Martin Chabiča - umělecké kovářství (Praha).  
www.bubnujeme.cz Petr a Lucka Šušorovi s projektem Drum Circle a jiné formy skupinového bubnování. Interaktivní vystoupení pro školy, firmy, festivaly, rodinná setkání, párty apod. (Březí u Prahy).  
www.artmaterial.cz Umělecké, výtvarné a hobby potřeby - e-shop, kamenný obchod, galerie - sympatický pár Alička a Dima + tým (Děčín).  
www.orientalni-tance.eu Yasmine Arub - Jitka Mikesková, výuka orientálního a břišního tance (pravidelné i individuální kurzy), tvorba choreografií, vystoupení a exhibice (Olomouc).  
www.metrochilloutclub.cz Hledáte-li v Olomouci něco jiného než jen hospodu s pípou, zkuste METRO - Chill out club! Budete příjemně překvapeni (Olomouc).  
www.technoculture.cz Lady Frog and Kosi, dj project, since 2008 (Olomouc).  
www.drumben.com Drumben aneb originální rytmický nástroj k bubnování, okrase i posezení z dílny muzikanta a kutila Zdeňka Rollera. Drumben je nápaditý dárek pro celou rodinu nebo partu přátel, má také široké uplatnění při volnočasových aktivitách a ve vzdělávání dospělých i mládeže.  
www.pilnaj.com Nadějný objev didgeridoo scény a osobitý hráč Lukáš Pilnaj, jehož hutné beaty jsem mět to štěstí si vychutnat ve spojení s barytonsaxofonem v podání Evy Žižkovské - Projekt Deši (Děčín).  
didgeridoo.mysteria.cz Blog Pavla Vanka z Ostravy nejen o hudebním nástroji didgeridoo, ve kterém najdete spoustu zajímavých odkazů a fotek z akcí, workshopů apod. (Ostrava).   
www.psl.cz/ican iCan je projekt pro ty, kdo pociťují ve svém životě nutnost změny. Andy a jeho tým nabízí zastavení, zmapování vlastního území a nalezení motivujícího cíle. V první řadě  v oblasti osobního zdraví, ale také na poli osobního růstu.  
www.ladislavsiska.weebly.com Stránky lektora, muzikanta, skladatele, skvělého člověka MgA. Ladislava Šišky. Individuální a skupinové výuky na cajon, conga, bonga, darbuku, rámové bubny popřípadě bicí soupravu.  
www.chinart.cz Kaligrafie, jídelní hůlky, plakáty a další zboží z čínských trhů.  
www.pruvodcizdravim.cz              Portál, který zobrazuje služby různých léčitelů,
                                                         terapeutů, lektorů (označeni jako Průvodci zdravím)
                                                         z celé ČR a také akce a  produkty, to vše spojené s
                                                        alternativními a přírodními metodami léčení. 
www.olomouckeweby.cz                Internetové prezentace, redakční systémy, e-shopy v podání
                                                        Martina Wagnera, který rozvinul virtuální architekturu
                                                         nejen tohoto webu (Olomouc).
CZECH DIDGERIDOO & DRUMS
Designed by © 2024 OlomouckéWeby.cz  


Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.