Didgeridoo, výroba, prodej, výuka, koncerty.
Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na FACEBOOKU Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na FACEBOOKU

Naposledy prohlížené

Nejoblíbenější

CZECH DIDGERIDOO & DRUMS - výroba, prodej, výuka, koncerty.

Odkazy

Spřátelené weby a zajímavé odkazy s doporučením CZECH DIDGERIDOOO & DRUMS:
 
www.dufekinstruments.cz Prezentační stránky výrobce netradičních hudebních nástrojů Tomáše Dufka působícím též na tomto webu v týmu CDD.  
www.alfa-agency.cz Studium a práce v zahraničí - především v Austrálii, zajištění jazykových nebo zájmových kurzů na odborných školách a univerzitách, vyřízení víza a všeho potřebného kolem, pořádatelé festivalu Australské dny (Brno, Praha, Bratislava, Sydney).  
www.michalpetr.com Psychologické poradenství a terapie v podání dlouholetého přítele Michala Petra (Praha).  
www.malydrak.com Škola bojových umění a tradičních čínských cvičení. Přátelé z táborska Michal Roupec a Bára Janatová (Tábor).  
www.izotrade.cz Beskydští soukmenovci a přátelé. Zateplování a revitalizace objektů, renovace a nátěry fasád, rekonstrukce interiérů na klíč, dekorativní techniky a malby, on-line cenové kalkulace (Frenštát p/R.).  
www.udzoudyho.cz Místo k zastavení v centru Prahy, kamenný a internetový obchod, čajovna, virtuální galerie, přednášky, koncerty apod. (Praha).  
www.smeykal.com
Stránky českého profesionálního hráče a průkopníka hry na didgeridoo u nás Ondřeje Smeykala. Koncerty, vernisáže, workshopy, možnost zprostředkování originálního australského didgeridoo (Praha).  
www.wwg.cz

Galerie WORLD WEBPHOTO GALLERY, výstavy českých autorů v kamenných galeriích i na internetu, stálé expozice, výstavy přístupné pro imobilní občany. Galerii provozuje společnost HELLER.CZ s.r.o. v čele s charismatickým Jirkou Hellerem (Praha).  

 
www.martinperina.cz Scénická hudba k uměleckým projektům - divadlo, film apod. Vynikajívcí hráč na klarinet a saxofon, letitý kamarád olomoucký Martin Peřina (Olomouc).  
www.rybanaruby.net Alternativní klub, obchod s etnickým zbožím, čajovna, kulturně vzdělávací akce, koncerty apod. (Praha).  
www.volny.cz/djembe/ Masada Brno - africké bubny, djembe a jiné hudební nástroje, kurzy a koncerty (Brno, pobočky Praha, Ostrava, Jablonec n/Nis., Nitra).  
www.yedaki.com Zajímavé didgeridoo stránky Petra Králíka z Prahy, plno informací a odkazů pro nadšence do tohoto exotického hudebního nástroje (Praha).  
alda-man.web-stranky.cz Didgeridoo hráč Alda man, výuka, koncerty, psychedelic drone beat music (Hradec Králové).    
www.didgeridoo-art.cz Profesionální výrobce a hráč na didgeridoo Honza Vlach (Osek). Kdo uvažuje o koncertním didge-kousku, neváhejte se Honzovi ozvat.  
www.fujarka.cz Fujary, koncovky, píšťaly a didgeridoo z dílny šikovného Marka Gondy (Komňa, Bílé Karpaty).  
www.keramika-online.wz.cz Kameninové lampy, čajové servisy a originální keramické výrobky z dílny tvořivého Míry Musila.  
Hamaky a Tee-Pee Krásné přírodní hamaky a houpačky pro děti i dospělé, indiánské Tee-Pee a jiné výrobky. Pavel Suk, Javorník 93, 543 72 Rudník, 777 952 679, jasukuma@seznam.cz  
www.vrytmu.cz Stránky kamaráda výrobce, muzikanta a terapeuta Jarka Galáše, který věnuje pozornost zvuku jako akustickému aspektu při péči o zachování lidského zdraví. Jarek zve všechny příznivce léčivých harmonických tónů, zajímající se o sílu Zvuku a Vibrací a o možnosti jeho praktického využití v denním životě - bubnování, hra na didgeridoo, hra na přirozeně laděné hudební nástroje a muzikoterapie.  
www.theworld.cz Jirka Kolbaba - známý český cestovatel a fotograf (Brno).  
www.championship.cz Hudební promo agentura, Lukáš Rychtařík (Praha).  
www.kratochvile.com Kratochvíle - čajovna, kavárna, keramika, galerie, klub (Olomouc).  
www.olivy.org Nechte se vtáhnout do divadelního děje improvizační skupiny O.LI.V.Y. - Olomoucká LIga V Ymprovizaci a přijďte zafandit v non-sensovém souboji :) Zua Švierčková a její přátélé Vás přenesou daleko za hranice Vaší představivosti (Olomouc). Zua je navíc vynikající zpěvačka a flétnistka, se kterou jsem měl radost kytarově a hlasově vyvádět v kolomouckém projektu ČORP ala AbRaKaDaBra.   
www.ca-ima.cz Cestovní agentura IMA - Izabela Machútová (Olomouc).  
www.chataslovan.cz Chata Slovan na Tesáku v malebném prostředí Hostýnských Vrchů - ubytování, vynikající kuchyně, pobyty v přírodě, školení, rekreace (Tesák).  
www.obchod-izolace.cz
Zakázkový velkoobchod Empireo - podlahové izolace, dilatační pásy, termoizolační materiály apod. (Brno).  
www.moravskavyrobni.cz Moravská výrobní a.s. - stavební činnost, lité podlahy, regenerace panelových domů apod. (Olomouc).  
www.century21.cz Realitní kancelář Century 21 v celé ČR, realitní makléř, mimo jiné hráč na didgeridoo, Jaroslav Krátký (Olomouc).  
www.domovsrdce.cz Občanské sdružení pracující s dětmi a mládeží, pečující o ochranu přírody a životního prostředí a mnohé další aktivity. Multikulturní aktivista Miloš Křenek a tým (Rožnov pod Radhoštěm)  
www.hlasohled.cz Netradiční projekt Hlasohled aneb centrum pro práci s hlasem. Kouzelná zpěvačka a zakladatelka projektu Ridina Ahmedová (Praha).   
www.docuku.cz Folklorbeat z Valmezu - šestičlenná hudební formace v čele s Jurou Buksou, Luckou Redlovou a spol. (Valašské Meziříčí)  
www.alikvotnispektrum.cz Alikvotní sbor Spektrum s vynikajím sbormistrem Honzou Staňkem (Praha).  
www.velbloudi.cz Podívejte se na svět s nadhledem a přijměte pozvání na jihočeské putování s velbloudy (Tábor).  
www.konopnamast.cz Společnost Bayer & Romsy s.r.o. , která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem konopných přípravků (Olomouc).  
www.amigosmusic.cz Olomoucké seskupení AMIGOS - Jazz, samba, funk, bossa, soul, rythm´n´blues. Kytara + tenorsax + perkuse + hosté. Živě !!! (Olomouc).
 
www.sittar.eu Tým Sittar, který zřejmě znáte z festivalů a kulturních akcí všeho druhu, se vytvořil z přátelské spolupráce několika zanícených cestovatelů. Dovoz ručně vyráběných předmětů z Indonésie, Thajska, Nepálu a Indie (Olomouc).  
www.interpretation.cz Simultánní a konsekutivní tlumečení angličtina a francouzšita ve všech kombinacích (EN-CZ, FR-CZ, EN-FR). Tlumočení konferencí, seminářů, prezentací a obchodních jednání (Olomouc).   
www.ledovec.cz Terapeutické centrum Ledovec je nezisková organizace, která nabízí lidem s duševním onemocněním a/nebo mentálním handicapem z plzeňského regionu podporu při udržování a zlepšování kvality jejich života (Plzeň).  
www.navratkoncovky.cz Zakladatel a muzikální nadšenec Petr Broniš, občanské sdružení Návrat koncovky o.s., podporující zdravé muzicírování, harmonický rozvoj jedince a lidského společenství a návrat ke kořenům za pomocí využití přirozeně znějících a laděných hudebních nástrojů, tance a zpěvu (Praha).  
www.jonash.estranky.cz Muzikant, indián a pokojný bojovník Jonáš, projekt Musica Magna Vás provede světem hudebních vibrací. Programy pro školy, výuka hry na netradiční hudební nástroje, workshopy výroby bubnů, hudebně-taneční vystoupení s ohnivou show apod.  
www.malbalibor.cz Výtvarný mistr Libor Schubert, který Vám namaluje kvalitní obraz na plátno, papír, dřevo, plech nebo nástěnnou malbu. Nástěnnou malbu realizuje do klubů, restauračních zařízení, dětských pokojů, bytů, nemocnic či ordinací, hal, venkovních prostor atd. Pracuje s velmi kvalitními a barevně neměnnými barvami (Olomouc).  
http://milli-janatkova.webnode.cz Svérázně tvořivá a snící umělkyně z Mělníka, působící v Praze, která proplouvá světem hudby, výtvarna a tance. Projekty a vedení tvůrčích dílen, spolupráce s konzervatořemi, hudebníky všelijakých žánrů, umělci apod. (Praha).  
www.HandForHelp.cz Humanitární oganizace, která vznikla r.2000 jako iniciativa dobrovolných záchranářů. Jejich cílem je poskytovat pomoc postiženým občanům, vládním i nevládním organizacím při přírodních katastrofách a jiných mimořádných událostech (Liberec).   
www.svobodazvirat.cz Celostátní nezisková organizace podporující od r.1994 ochranu zvířat, sdružující osoby sympatizující s jejími cíli. Vychází z myšlenky, že každý život má svou neopakovatelnou hodnotu, která není závislá na momentálním hodnocení člověkem (Praha, Plzeň).  
www.fler.cz/Tea Šikovná umělkyně s přezdívkou Tea - originální tepané šperky z mědi, černého drátu, měděného plechu a dřeva (Ostrava).  
www.fler.cz/bedriska Bedřiška, kamarádka Evy z předcházejícícího odkazu, rovněž šikovná umělkyně vedoucí obchůdek s dřevěnými šperky (Kaňovice).  
www.tattoo-eklipse.unas.cz Tetovací a piercingové studio + e-shop temperamentních umělců z Děčína - Lenka z ČR, Eli ze Španělska a Diego z Columbie.    
www.chabica.cz Martin Chabiča - umělecké kovářství (Praha).  
www.bubnujeme.cz Petr a Lucka Šušorovi s projektem Drum Circle a jiné formy skupinového bubnování. Interaktivní vystoupení pro školy, firmy, festivaly, rodinná setkání, párty apod. (Březí u Prahy).  
www.artmaterial.cz Umělecké, výtvarné a hobby potřeby - e-shop, kamenný obchod, galerie - sympatický pár Alička a Dima + tým (Děčín).  
www.orientalni-tance.eu Yasmine Arub - Jitka Mikesková, výuka orientálního a břišního tance (pravidelné i individuální kurzy), tvorba choreografií, vystoupení a exhibice (Olomouc).  
www.metrochilloutclub.cz Hledáte-li v Olomouci něco jiného než jen hospodu s pípou, zkuste METRO - Chill out club! Budete příjemně překvapeni (Olomouc).  
www.technoculture.cz Lady Frog and Kosi, dj project, since 2008 (Olomouc).  
www.drumben.com Drumben aneb originální rytmický nástroj k bubnování, okrase i posezení z dílny muzikanta a kutila Zdeňka Rollera. Drumben je nápaditý dárek pro celou rodinu nebo partu přátel, má také široké uplatnění při volnočasových aktivitách a ve vzdělávání dospělých i mládeže.  
www.pilnaj.com Nadějný objev didgeridoo scény a osobitý hráč Lukáš Pilnaj, jehož hutné beaty jsem mět to štěstí si vychutnat ve spojení s barytonsaxofonem v podání Evy Žižkovské - Projekt Deši (Děčín).  
didgeridoo.mysteria.cz Blog Pavla Vanka z Ostravy nejen o hudebním nástroji didgeridoo, ve kterém najdete spoustu zajímavých odkazů a fotek z akcí, workshopů apod. (Ostrava).   
www.psl.cz/ican iCan je projekt pro ty, kdo pociťují ve svém životě nutnost změny. Andy a jeho tým nabízí zastavení, zmapování vlastního území a nalezení motivujícího cíle. V první řadě  v oblasti osobního zdraví, ale také na poli osobního růstu.  
www.ladislavsiska.weebly.com Stránky lektora, muzikanta, skladatele, skvělého člověka MgA. Ladislava Šišky. Individuální a skupinové výuky na cajon, conga, bonga, darbuku, rámové bubny popřípadě bicí soupravu.  
www.chinart.cz Kaligrafie, jídelní hůlky, plakáty a další zboží z čínských trhů.  
www.pruvodcizdravim.cz              Portál, který zobrazuje služby různých léčitelů,
                                                         terapeutů, lektorů (označeni jako Průvodci zdravím)
                                                         z celé ČR a také akce a  produkty, to vše spojené s
                                                        alternativními a přírodními metodami léčení. 
www.olomouckeweby.cz                Internetové prezentace, redakční systémy, e-shopy v podání
                                                        Martina Wagnera, který rozvinul virtuální architekturu
                                                         nejen tohoto webu (Olomouc).

15.9.2012 se koná DIDGERIDOO V JESKYNI - 2. ročník benefičního festivalu

15.9.2012 se koná DIDGERIDOO V JESKYNI - 2. ročník benefičního festivalu2. ročník benefičního hudebního festivalu DIDGERIDOO V JESKYNI 2012 se bude konat 15.září 2012 v Jeskyni Výpustek u Křtin. Organizace se letos ujímá občanské sdružení JESKYNNÍ TEP o.s. ve spolupráci se Správou jeskyní ČR. Letošní ročník je věnován podpoře rané péče - dětem s vývojovým postižením v kojeneckých ústavech. Více na www.didgeridoovjeskyni.cz.

INTERAKTIVNÍ TRÉNINKOVÉ CD 2 - VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO

INTERAKTIVNÍ TRÉNINKOVÉ CD 2 - VÝUKA HRY NA DIDGERIDOOV listopadu 2011 proběhl finální mastering více než rok připravovaného interaktivního CD 2 - Výuka hry na didgeridoo pro pokročilé a koncertní hráče. Můžete si poslechnout audio ukázky nebo CD objednat (česká i anglická verze). Obsah CD tvoří interaktivní tréninkové podklady - rytmické smyčky, hudební styly a tématické kompozice, díky kterým může hráč vytvořit stovky didge-variací.

DÁRKOVÝ POUKAZ NA VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 2012

DÁRKOVÝ POUKAZ NA VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 2012Pokud uvažujete o netradičním dárku v podobě zážitku, můžete věnovat dárkový poukaz na didgeridoo workshop. Je-li Váš blízký začínající (příp. pokročilý) hráč na didgeridoo, může se díky Vaší štědrosti dovědět něco o technice hry a naučit se praktické postupy, které může dále rozvíjet. Dárkový poukaz najdete zde.

PF 2012

PF 2012Do nového roku 2012 přejeme v osobním i pracovním životě všech pět pohromadě - tedy hodně zdraví, síly, štěstí, lásky a naplnění Vašich snů. Tým czech didgeridoo & drums. PKko ke stažení zde.

NOVÉ MODELY TELESKOPICKÉHO DIDGERIDOO - STARTUJEME 21.11.2011

NOVÉ MODELY TELESKOPICKÉHO DIDGERIDOO - STARTUJEME 21.11.2011Teleskopické didgeridoo prošlo po roce další vývojovou etapou a přinášíme unikátní vývojové změny - nový systém převlečných matic a další variace povrchové úpravy duralu, 2 modelové řady - cestovní a koncertní teleskopické didgeridoo, širší tónový rozsah a barevnější zvuk díky spojení dural-dřevo. Upoutávkové video a více info zde.

1. ROČNÍK BENEFIČNÍ KONCERTNÍ POUTI - DIDGERIDOO V JESKYNI 2011

1. ROČNÍK BENEFIČNÍ KONCERTNÍ POUTI - DIDGERIDOO V JESKYNI 201121.5.2011 bude slavnostně odstartován 1. ročník benefiční koncertní pouti s názvem DIDGERIDOO V JESKYNI 2011. Akce proběhne v Teplicích nad Bečvou ve Zbrašovských aragonitových jeskyních a bude pokračovat až do podzimu v dalších osmi jeskyních ČR. Vystoupí přes 20 hráčů na didgeridoo a další hudební nástroje. Více na www.didgeridoovjeskyni.cz.

Didgeridoo roku 2021 na e-shopu

Didgeridoo roku 2021 na e-shopuNové nástroje naleznete zde . Najdete mezi nimi tentokrát i překvapení ve formě nového modelu koncertního teleskopického didgeridoo.

Didgeridoo roku 2021 na e-shopu


Didgeridoo roku 2021 na e-shopu


Nové didgeridoo 2020 z dílny TD

Nové didgeridoo 2020 z dílny TDLetos to bude 20 let co se věnuji výrobě tohoto úžasného nástroje. Přišel čas, aby prezentace byla úměrná produktu. Pro focení nové série 20ti kusů didgeridoo jsem oslovil profesionálního fotografa. Radek Koudela je pro mne ten nejpovolanější. Tímto mu děkuji za skvělý a věrný fotografický výstup. Koukněte na nové nástroje .

Nové didgeridoo 2019 z dílny TD

Nové didgeridoo 2019 z dílny TDV e-shopu naleznete 20 ks nových didgeridoo dokončených v letošním roce. K dispozici jsou zde jak subtilnější nástroje cestovního typu, tak profi vymazlené kousky. Za povšimnutí stojí též nová technika vypalování do dřeva – Lichtenbergovy obrazce.

DIDGERIDOO WORKSHOPU JARO 2020

DIDGERIDOO WORKSHOPU JARO 2020 Nabízím jarní termín na příští rok didgeridoo workshopu pro začátečníky o víkendu 3.-5.dubna 2020. Výuka probíhá v Les Parku uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace najdete ZDE.

DIDGERIDOO WORKSHOPY - PODZIM 2019

DIDGERIDOO WORKSHOPY - PODZIM 2019Nabízím tři nové termíny na podzim 2019 - víkendové workshopy VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začínající i pokročilé hráče. Výuka probíhá v Les Parku uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace a termíny najdete ZDE.

DIDGERIDOO WORKSHOPY - TERMÍNY JARO 2019

DIDGERIDOO WORKSHOPY - TERMÍNY JARO 2019 Nabízím dva nové termíny na jaro 2019 na víkendové workshopy VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začínající i pokročilé hráče. Výuka probíhá v Les Parku uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace a termíny najdete ZDE.

Didgeridoo TD

Didgeridoo TDNová zimní várka didgeridoo v e-shopu je zde.

Nové didgeridoo 2018 z dílny TD

Nové didgeridoo 2018 z dílny TDV e-shopu naleznete 22 ks nových didgeridoo dokončených v letošním roce. Jsou zde, jak nástroje pro začátečníky, tak pro náročné profesionály, ale i muzikoterapeuti si vyberou z široké nabídky. Jako bonus jsem vložil možnost zakázkové výroby didgeridoo ze stvolu agáve.

DIDGERIDOO WORKSHOP PRO POKROČILÉ 11.-13.5. a TERMÍNY PODZIM 2018

DIDGERIDOO WORKSHOP PRO POKROČILÉ 11.-13.5. a TERMÍNY PODZIM 20183 poslední volná místa na víkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro pokročilé hráče 11.-13.5.2018 v Les Parku uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Nově vyhlášeny 3 nové termíny na podzim 2018. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace a termíny najdete ZDE.

Nový čistě prezentační web Tomáše Dufka

Nový čistě prezentační web Tomáše Dufka
Kdo je a co a jak dělá jeden ze člen těchto stránek. Foto, video, info, recenze:  www.dufekinstruments.cz

NOVÉ TERMÍNY DIDGERIDOO WORKSHOPŮ - JARO 2018

NOVÉ TERMÍNY DIDGERIDOO WORKSHOPŮ - JARO 2018Víkendové workshopy VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začínající i pokročilé hráče proběhnou ve třech jarních termínech 2018 v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace a termíny najdete ZDE.

Nové didgeridoo 2017 z dílny Tomáše Dufka

Nové didgeridoo 2017 z dílny Tomáše Dufka Máme tu novou letní várku didgeridoo  rozličného ladění, zvukových schopností, dřevin, velikostí a vzhledu. Zde na e-shopu nejen k vidění.

DIDGERIDOO WORKSHOP pro pokročilé 24.-26.3.2017 Jurta + Chřibské lesy

DIDGERIDOO WORKSHOP pro pokročilé 24.-26.3.2017 Jurta + Chřibské lesyVíkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro pokročilé hráče, proběhne v termínu 24.-26.3.2017 v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

DIDGERIDOO WORKSHOP pro začátečníky 24.-26.2.2017 Jurta + Chřibské lesy

DIDGERIDOO WORKSHOP pro začátečníky 24.-26.2.2017 Jurta + Chřibské lesyVíkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, proběhne v termínu 24.-26.2.2017 v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

Nové didgeridoo Tomáše Dufka

Nové didgeridoo Tomáše Dufka Sekce didgeridoo na poslední chvíli doplněna o  čerstvé závěrečné, ale i starší netradiční modely roku  2016 zde. Je z čeho vybírat.

WooDooFactory - dřevěné ráfky na bicí z dílny Tomáše Dufka

WooDooFactory - dřevěné ráfky na bicí z dílny Tomáše DufkaTímto oficiálně představuji další položku do mého portfolia, jsou to dřevěné bukové vrstvené ráfky WooDooFactory. Tyto na fotografii byly vyrobené na míru pro Pavla Fajta, tímto i jemu děkuji za konzultace a vývoj, na kterém se podílel. Další fotografie najedete zde.

Harmonizační lůžko

Harmonizační lůžkoMá prvotina v tomto směru je na světě. Harmonizační lůžko v univerzálnější, variabilnější a mobilnější variantě harmonizační kolébky jsem takřka bezprostředně po dokončení mohl odzkoušet na návštěvnicích dnu otevřených atelierů v sadu mé dílny. Testování na samotných hostech se setkalo s velice příznivým ohlasem, což mě samozřejmě nesmírně těší. Můj dík k realizaci patří také přední české muzikoterapeutce Mgr. Bc. Svatavě Drlíčkové. za konzultace, postřehy a zkušenosti a iniciátoru posledního impulzu k realizaci Ondřeji Valovi. Další fotografie a detaily na mém profilu zde.

DIDGERIDOO WORKSHOPY na rok 2017 - rezervace a dárkový poukaz

DIDGERIDOO WORKSHOPY na rok 2017 - rezervace a dárkový poukazVíkendové workshopy VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky i pokročilé hráče proběhnou na jarě a na podzim v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

Nové didgeridoo 2016 Tomáše Dufka (TD)

Nové didgeridoo 2016 Tomáše Dufka (TD) Jako právě nastolené jaro, tak série nových nástrojů rozkvetla nabídku didgeridoo zde v e-shopu. Tyto kousky vznikaly ve svých postupných fázích výroby během roku 2014, 2015 a poslední své etapě tvorby intenzivně od začátku roku 2016.

Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na Facebooku

Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na  Facebooku
Jestliže vás zajímají nástroje vyráběné Tomášem Dufkem a chcete sledovat dění v jeho dílně i mimo ní, přidejte si ho do oblíbených ikonou „To se mi líbí“ zde na FB.

VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 29.4.-1.5. 2016 Vřesovice (Chřibské lesy)

VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 29.4.-1.5. 2016 Vřesovice (Chřibské lesy)
Jarní víkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky, mírně a středně pokročilé hráče, proběhne v termínu 29.4.-1.5. 2016 v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

Nové didgeridoo 2015 Tomáše Dufka (TD)

Nové didgeridoo 2015 Tomáše Dufka (TD) Po výrobě nástrojů v dílně a cestovatelských inspiracích jsem konečně doplnil didgeridoo, které zejména přes léto vznikaly pod mýma rukama. Tentokrát obohaceno o opravdu nevšední kousky jako jsou eukalyptové nástroje a různé kořeno-monstrozity. Zde na e-shopu nejen k vidění.

Nové produkty z dílny Tomáše Dufka

Nové produkty z dílny Tomáše DufkaKantely, šamanské chřestidla z kůže, čaringy, dřevěná kousátka pro děti, didgeridoo eukalyptus Bluegum, tak to jsou zbrusu nové druhy nástrojů z mé dílny.

Nové didgeridoo Tomáše Dufka (TD)

Nové didgeridoo  Tomáše Dufka (TD) Po delší odmlce jsem na e-shop umístil 25 ks nových didgeridoo z mé dílny. Jedná se o nástroje vyrobené v druhé polovině roku 2014 a začátkem roku 2015. Je zde na výběr jak z extra kousků s šílenými rezonátory a roztrubky, tak nástroji pro pokročilé a profesionální hráče, ale i zde najdete neméně kvalitní didgeridoo cenově přijatelné pro začínající hráče.

Reportáž TV Nova do pořadu Víkend

Reportáž TV Nova do pořadu Víkend
TV Nova natáčela část reportáže o didgeridoo v líhni mnou vyrobených nástrojů (dílně a stodole - sušárně). Z původně natočeného materiálu a povídání o výrobě se použila jen část, leč celkově reportáž o didgeridoo je myslím velmi vydařená. Posuďte sami od 13 min 30 s na tomto odkazu:

NA ŠPACÍRU - NETRADIČNÍ HUDEBNÍ NÁSTROJE

NA ŠPACÍRU - NETRADIČNÍ HUDEBNÍ NÁSTROJEOslovil mne reportér pan Šimon Pečenka, který pro TV R1 točí pořad Na špacíru, že by se mu líbil díl o mnou vyráběných nástrojích. Zde již je možno zhlédnout hotovou reportáž, ve které představuji hudební nástroje, které vyrábím.

Happy drum

Happy drum Novinka na červen je pro nastávající léto, jako stvořená. Zahrát si na Happy drum v přírodě jen tak, je relaxační zážitek. Na tento magický nástroj nemusíte umět ani hrát. Vždy zní kouzelně. Zakoupit si ho můžete na našem e-shopu

VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 3.-5.10.2014 MARŠOV u Uherského Brodu

VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 3.-5.10.2014 MARŠOV u Uherského BroduPodzimní víkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky, mírně a středně pokročilé hráče, proběhne v termínu 3.-5.10.2014 ve středisku enviromentálního vzdělávání v Maršově u Uherského Brodu (středisko je uprostřed malebné přírody Vizovické vrchoviny). Lektor: Zdeněk Vilímek (vyučuje individuálně i skupinově od r.2006), kapacita omezena na 8-10 lidí. Každý účastník obdrží dvě výukové a tréninkové CD hry na didgeridoo. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

Nové didgeridoo a další nástroje od Tomáše Dufka (TD) na e-shopu

Nové didgeridoo a další nástroje od Tomáše Dufka (TD) na e-shopuZ mé dílny se již delší čas postupně dostávaly nové a nové nástroje, které jsem směřoval na e-shop. Až nyní jsem se dostal ke kompletnímu nafocení, nahrání a vystavení: 19 ks didgeridoo od těch pro rozjezd po kousky pro náročné hráče a koncertní hraní, cajóny s dalšími inovacemi a vylepšeními, laditelné rámové bubny (bodhrány, prstové) s novým systémem dopínání kůže a masivní krásně znělá ozvučná dřívka. To vše je nyní ke shlédnutí a poslechu na e-shopu.

NOVÉ OBŘÍ BUBNY

NOVÉ OBŘÍ BUBNYPo delší výrobní odmlce, kdy jsem nemohl s vykloubeným ramenem dlabat bubny z domovských dřevin, jsem vyrobil nový typ bubnu - obří bukové djembe s dopínacím mechanismem. Nejvíce mě potěšil výrazný basový zvuk daný prostorným kalichovitým djembe tvarem. Zvuk bubnu se dá snadno regulovat dopínacím systémem, v závislosti na okolních teplotních a vlhkostních podmínkách. První dva kousky jsou ke shlédnutí a prodeji najdete v sekci ESHOP-DRUMS-BUBNY-DJEMBE. Přímý odkaz na Obří djembe dopínací.

25.1.2014 Didgeridoo workshop s Daliborem Neuwirtem

25.1.2014 Didgeridoo workshop s Daliborem NeuwirtemPřijměte prosím pozvánku na Didgeridoo workshop s Daliborem Neuwirtem v sobotu 25. Ledna od 11.00 do 17.00 v jeho novém nadherném domově na adrese Halasova 285, Lysice. Workshop je zaměřen na pilíře hry na didgeridoo - práci s dechem a bránící, hlasem a vibrací rtu. Díky několika praktickým cvičením najdete návod na to, jak se rozehrát a uvolnit, což Vám přinese větší kontrolu a především vytrvalost. Více informací podá Dalibor: daliborneuwirt@gmail.com

Dočasná změna odesílání nástrojů od ID - dodavatel M.Vajčner

Bubny, ostatní nástroje a dárkové předměty-to platí pouze pro ID - dodavatele Mariana Vajčnera (ostatní zboží bude odesíláno standardně) , objednané od 10.1.2014 do 15.2. 2014, budou odeslány bezprostředně po tomto termínu.

2. ročník festivalu v jeskyních CAVE BEAT 2013

2. ročník festivalu v jeskyních CAVE BEAT 20136.4.2013 bude v Mladečských jeskyních u Olomouce zahájen 2. ročník Mezinárodního benefičního festivalu CAVE BEAT 2013. Děkujeme za podporu do dalšího ročníku. Jeskynní tep o.s. Více na .

18.-21.4.2013 WORKSHOP S ONDROU SMEYKALEM PRO ZAČÁTEČNÍKY

18.-21.4.2013 WORKSHOP S ONDROU SMEYKALEM PRO ZAČÁTEČNÍKY Datum: 18.-21.4.2013, Místo: obec Osinalice na Kokořínsku, chmelový statek o.s. Do Nitra, www.donitra.cz, cena pro účastníka: 2 900 Kč, nutný vlastní spacák, Více informací na www.smeykal.com.

11.12.2012 Akustický koncert Ondry Smeykala v olomoucké katedrále

11.12.2012 Akustický koncert Ondry Smeykala v olomoucké katedráleDovolte jedno adventní pozvání na akustický koncert didgeridoo mistra Ondřeje Smeykala, který proběhne 11.12.2012 v 19 hodin v gotické katedrále Sv. Václava v Olomouci. Překrásná akustika, vyjímečný zážitek a dobrovolné vstupné.
CZECH DIDGERIDOO & DRUMS
Designed by © 2022 OlomouckéWeby.cz  


Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.