Didgeridoo, výroba, prodej, výuka, koncerty.
Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na FACEBOOKU Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na FACEBOOKU

Naposledy prohlížené

Nejoblíbenější

CZECH DIDGERIDOO & DRUMS - výroba, prodej, výuka, koncerty.

VÝUKU HRY NA AFRICKÉ BUBNY - djembe, sangban, kenkeni, dun-dun, basové bubny, zvonce a ostatní perkusivní nástroje má na starosti JAREK GALÁŠ z Horky u Olomouce. Kontaktní údaje: mobil: 775 302 166, email: vrytmu@vrytmu.cz, web: www.vrytmu.cz. V následujících řádcích se můžete seznámit s lektorem a jeho prezentací.O mně
Hudba a rytmus je pro mě prvotním zdrojem výživy pro mou tělesnou pohodu, duševní rozvoj, emoční vyjádření a pro odbourávání stresu. Hudba je pro mě jednoduchý a účinný způsob pro opětovné nastolení optimální pulsace mých životních rytmů. Hudba je pro mě jedna z nejdůležitějších součástí života, hraji pro radost a naplnění klidem a energií.
O hudbu se zajímám amatérsky řadu let. Během této doby jsem navštívil řadu výukových kurzů hry na djembe a didgeridoo. Z ostatních nástrojů mě zajímá hra na bicí soupravu a kytaru a studium celostní muzikoterapie. V současné době nejsem aktivní v žádném hudebním uskupení.

Záměr:
Mým záměrem je šířit blahodárné účinky hudby a aktivní potěšení ze hry i poslechu. Záměrem je používat převážně dřevěné, přirozeně laděné nástroje s bohatým zvukovým spektrem. Záměrem je kreativní společné vytváření vlastní hudby, společný zážitek z hledání společného rytmu, kooperace a komunikace. Hrát může naprosto každý. Rytmus je univerzální jazyk, rytmus má každý, komu tepe srdce, zkusme to tedy společně.

K naplnění záměru používám tyto hlavní nástroje:
Africká djembe a basové bubny, rámové a šamanské bubny, didgeridoo, koncovky, fujara, balafon, tibetské mísy, ostatní drobné perkusivní nástroje, boomwhackers a jiné drobné dřevěné a kovové nástroje s bohatým alikvotním spektrem. Dále používám terapeutické strunné nástroje jako kantely, chrota, akordická citera, lyra.

Nabízené programy:
- společné bubnování
- výuka na africké bubny
- bubnování pro děti
- bubnování na školeních, večírcích, svatbách
- rytmická zábava s boomwhackers
- víkendové semináře a kurzy
- pobytové kurzy s bubnováním, zdravotní bubnování
- improvizační volná hudební setkávání
- meditační setkávání, dechové techniky
 
    Zvu Vás na akce, kde můžete znovu získat pohledy do vlastního nitra a navázat opětovný vztah s rytmy přírody a hvězd. Společně můžeme dosáhnout  harmonie, která je sladěná a melodická a lze ji vycítit okamžitě bez ohledu na hudební talent účinkujících.


VÝUKU HRY NA DJEMBE a BASOVÉ BUBNY
 má na starosti muzikant a lektor MARIAN PAVLÍK: mobil: 608 867 71, email: Pavlik.Marian@seznam.cz.CZECH DIDGERIDOO & DRUMS
Designed by © 2024 OlomouckéWeby.cz  


Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.